čokoládovna Troubelice Kakaový nápoj v prášku dóza 500 g

- Ochutnejte naše lahodné kakao slazené Panelou Bio - třtinovou šťávou.  - Naše kakao Vám dodá potřebnou energii a dobrou náladu! - Čokoládovna Troubelice.     Hmotnost:...
Doporučená ponuka MegaKnihy.sk

Najlepšia ponuka

Na sklade • 1 variant2,48 €25 601 neoverených recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant6 €100 % • 201 recenziíUdržateľný e-shopĎalšie informácie

• +++

• chutí mi,bez zbytočných jedov-chemikalii,je to potravina

slabá dostupnosť na iných stránkach-mne to nevadí,-gourmetkava.cz to istí

• Ochutnejte naše lahodné kakao slazené Panelou Bio - třtinovou šťávou.
  • Naše kakao Vám dodá potřebnou energii a dobrou náladu!
  • Čokoládovna Troubelice.

Hmotnost: 500 g

Naše kakao dodá malým i velkým potřebnou energii a dobrou náladu!

Je slazeno panelou, která obsahuje spoustu minerálních látek a je vhodná při stavech vyčerpání.

Ekvádorské kakao je označováno za jedno z nejkvalitnějších, má výjimečnou chuť i aroma. Je vyrobeno z nepražených ekvádorských kakaových bobů.

Při smíchání s mlékem dostanete lahodný nápoj. Lze použít i na posypání různých kaší, dezertů a podobně.

Na rozmíchání kakaa můžete použít mixér, kdy po vymixování získáte dokonale rozpuštěný nápoj a navíc s bohatou pěnou!

Průměrné výživové hodnoty ve 100 g

Energie 1620 kJ / 384 kcal

Tuk 5,43 g - z toho nasycené mastné kyseliny 3,26 g

Sacharidy 69,40 g - z toho cukry 49,32 g

Vláknina 11,1 g

Bílkovina 8,71 g

Sůl* 0,056 g *Sůl je v potravině obsažena výlučně v důsledku přirozeně se vyskytujícího sodíku.

Složení: Směs kakaa se sníženým obsahem tuku s panelou - kakaový prášek se sníženým obsahem tuku (obsah kakaového másla minimálně 10%), třtinová šťáva Panela. Kakao nejméně 35%.

Vyrobeno v ČR. Neobsahuje lecitin ani konzervanty.

Doporučený způsob přípravy: 250 ml mléka ohřejeme na teplotu cca 40°C a vyšší, přidáme dle chuti 2-3 kávové lžičky kakaa a pečlivě rozmícháme.

Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C. Neskladovat na přímém slunci. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.

• Výrobce: František Bačík, Troubelice 10, 783 83 Troubelice
  • Prodejce: DUMBYLINEK.CZ, KLASIK ČR spol. s r. o., IČ: 26875896